Vanwege de coronapandemie zijn de Fiets en Wandelbeurs en E-bike Xperience in Jaarbeurs Utrecht afgeblazen. Deze evenementen stonden voor vrijdag 25 en zaterdag 26 februari op de kalender.

Hicle, organisator van beide events, schuift de Fiets en Wandelbeurs door naar voorjaar 2023. “We zien geen mogelijkheden om deze beurs in het voorjaar van 2022 te laten plaatsvinden”, aldus Theo Jorna, directeur van Hicle. “De precieze datums voor 2023 zijn nog niet bekend.” Ook wordt er nog gezocht naar nieuwe datums voor E-bike Xperience.
De events in het Belgische Gent, de Fiets en Wandelbeurs en E-bike Challenge, gaan eveneens niet door op de geplande datums van 19 en 20 februari 2022. Na de aanscherping van de coronamaatregelen in België, voldoen deze evenementen niet meer aan de veiligheidseisen van de overheid. De bedoeling en hoop is om deze beurzen weer in 2023 te kunnen organiseren.
Plan je wandel- of fietsvakantie
Maak mooie wandelingen of fietstochten vanaf een van de locaties van Landal GreenParks
Lees onze updates reisadviezen
Mis geen bericht. Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief of volg ons op Facebook en Instagram.
Aanmelden voor de nieuwsbrief kan ook door een mail te sturen naar redactie@reisprofs.nl met in de onderwerpsregel van je mail ‘Aanmelden nieuwsbrief’. We voegen je dan direct toe aan onze mailinglijst.
Tips en suggesties voor een artikel? Stuur een mail naar redactie@reisprofs.nl.
Reageren kan onder dit artikel.

Madeleine van de Wouw is sinds 2001 reisjournalist. Zij is gespecialiseerd in cruises, wellness en lifestyle