Wintersportchalet Lodge of Joy in Wagrain. Zelden zijn we een wintersportchalet tegengekomen met zo’n mooie naam vol beloften. En het mooie is: die beloften worden ook nog waargemaakt.

Chalet Lodge of Joy ligt in Wagrain, een knus wintersportdorp midden in het skigebied Snow Space Salzburg. Dit skigebied telt 210 kilometer skipisten. Maar de Snow Space Salzburg is ook een van de vijf skigebieden die deel uitmaken van de Ski Amadé. Dit samenwerkingsverband is goed voor 760 kilometers skipisten. En het mooie is dat je voor al die pistes maar 1 skipas nodig hebt. Dat betekent dus voor wintersporters ‘lot’s of joy’ in Wagrain.
Droomvakantie in een smaakvol ingericht chalet

Maar in Wagrain, waar ooit het kerstlied Stille Nacht is ontstaan, valt nog meer ‘joy’ te beleven, zeker als je met familie of een groep vrienden op wintersport gaat. De Nederlandse Joyce Dröge runt hier chalet Lodge of Joy, werkelijk een plaatje van een chalet. Een mooier verblijf is bijna niet voor te stellen. We citeren even uit het gastenboek: ‘Onwaarschijnlijk mooie chalet’, ‘droomvakantie’, ’thuiskomen’, ‘een dikke duim voor de smaakvolle inrichting, ‘Het was in alle opzichten genieten! Het huis was zo bijzonder comfortabel, sfeervol en fijn, dat je eigenlijk niet wilde gaan skiën ;)’, ‘Ons verblijf in de Lodge was nog beter, mooier en gezelliger dan we ons ooit hadden kunnen inbeelden. Wat een droomverblijf!’. Als je als gastvrouw zulke complimenten krijgt, dan weet je dat je iets bijzonders hebt neergezet.
Chalet vlakbij de piste in Wagrain
De niet aflatende stroom aan complimenten heeft deels te maken met de ligging van chalet Lodge of Joy. Je kunt bij voldoende sneeuw voor de deur je ski’s onder klikken en naar de piste glijden. Ook terug kun je via een privé piste naar het chalet skiën.
Smaakvol ingericht chalet
Binnen straalt Lodge of Joy een en al warmte, smaak, sfeer en gezelligheid uit. Alleen de mooiste en beste materialen en bijzondere meubels waren goed genoeg. Authentiek, degelijk en warm zijn misschien wel de beste omschrijvingen.

Op de begane grond bevinden zich drie slaapkamers, twee badkamers en een suite met sauna en stoomdouche, waar gasten ongestoord kunnen ontspannen. Op de eerste verdieping zijn er nog twee aantrekkelijke slaapkamers, plus een gedeelde badkamer. Dat is het niveau waar het gezinsleven zich afspeelt. Iedereen komt samen in het woongedeelte met een grote woonkamer, bij de knetterende houtkachel, in de ruime eetkamer en in de moderne keuken. Hier wordt gelachen en gekletst, gespeeld en gediscussieerd, gekookt, genoten van een goed glas wijn en worden plannen gemaakt voor de volgende winterdag in Wagrain.
Slaapkamer met eigen sauna en houtkachel

Nog een verdieping hoger vind je het pronkstuk van het huis. Onder het hoge dak, omgeven door geurig oud hout, bevinden zich de grote slaapkamer en de zevende slaapkamer met aangrenzende badkamer. Naast een prachtige inrichting genieten de gasten in de grote slaapkamer van een eigen houtkachel, een eigen sauna en een badkamer in bijpassende stijl. Grote ramen bieden uitzicht op de natuur en de bergen. De Lodge of Joy is zeer rustig gelegen te midden van de winterse natuur. Restaurants, winkels en après-ski-bars liggen op een steenworp afstand.
Het wintergevoel is compleet want Snow Space Salzburg is vlakbij. Wagrain, Flachau en St. Johann behoren samen met de skiverbinding Kleinarl Flachauwinkl/Zauchensee tot de vijf grootste skiregio’s van Oostenrijk. Ga skiën over de vers geprepareerde pistes, leef je uit op de freestyle- en freeridespots en geniet in een van de vele authentieke hutten. In gezellige ‘Stuben’ en op zonneterrassen kun je Kasnock’n, Germknödel en nog veel meer Oostenrijkse lekkernijen proeven. Ga je met kinderen naar Lodge of Joy? Die kunnen voor de deur van het chalet oefenen met de kinderlift.
Wonen in een exclusief privéhuis met chaletkok

Een wintervakantie in de Lodge of Joy voelt als wonen in een exclusief privéhuis. Op jezelf zijn, met alle comfort en voorzieningen, je eigen ding doen, koken en lekker eten wanneer het je uitkomt. In de winter zijn ontbijt en diner inbegrepen. Chaletgasten hebben een kok tot hun beschikking die hen ’s morgens en ’s avonds verwent. Ook culinair beleef je dus ‘lots of joy’. Wat is er mooier dan thuiskomen van het skiën en de open haard is al aangestoken. Ook de maaltijd is bereid, en jij kunt gewoon genieten en proosten op een heerlijke dag met een goed glas wijn.
Boeken voor het winterseizoen kan via e-mail naar info@lodgeofjoy.com of vul het aanvraagformulier op de site in. Je kunt de Lodge of Joy ook in de zomer reserveren.