In lijn met de richtlijnen van het RIVM en ANVR biedt TravelXL een afspraaksysteem om het bezoek aan de reisbureaus te reguleren. Het systeem biedt de keuze tussen een fysieke afspraak en een video-TravelCall*(beeldbellen) met het reisbureau of TravelXL@Home.

Videocall of bezoek aan een reisbureau
Een afspraak voor een persoonlijke video-TravelCall of een afspraak op een van de Travelcenters of met de Mobiele TravelPlanners van TravelXL@Home is via de site zo gemaakt.
“Met de video-TravelCall kan je dan toch persoonlijk met een van onze TravelPlanners vragen stellen over bestaande reizen, over het verplaatsen van reizen, reizen omboeken voor het najaar, voor 2021 mogelijkheden te checken, inspiratie op te doen, etc. zonder aanwezig te zijn op het reisbureau. De keuze van contact is aan de klant”, aldus een woordvoerder van TravelXL.
Het systeem TravelCall wordt geleidelijk geïntroduceerd naar deelnemende vestigingen in o.a. Lisse, Roosendaal, Venlo, Schaijk, Voorhout, Eersel, Eemnes, Rotterdam-Hillegersberg, Noordwijk, Scheveningen, Schagen, Wateringen, Laren, etc.