Reeds eerder mocht TravelXL in augustus nieuwe vestigingen in Katwijk(Roeland van den Oever) en IJmuiden( Ferry Oostmeijer) verwelkomen. Hieraan worden er nog 3 aan toegevoegd.
Per 1 november voegen de ondernemers Ellen Honig, eigenaar van Reisbureau Baarle Nassau en Reisbureau Lotus Reizen in Sluis, plus Hans Kroeze van Reisbureau Kroeze in Tubbergen zich toe aan de sterkst groeiende reisbureau keten/ groep van Nederland. Beide ondernemers zijn ex- Toerkoop lid.
“Wij zijn bijzonder blij en trots met deze uitbreiding waarmee de omzet van de TravelXL groep boven de €100 miljoen is gekomen. Het totaal aantal vestigingen komt hiermee op 64. Wij mogen stellen dat TravelXL in 5 jaar een volwassen positie in de onafhankelijke reisretail heeft bereikt, waarbij kwaliteit, kennis en een hoog serviceniveau voor alle ondernemers voorop staat, aldus Ronald Raadsheer, Managing Partner van TravelXL. Wij feliciteren niet alleen Ellen en Hans maar tevens alle andere partners en medewerkers met dit fantastische feit”.
Mis geen bericht. Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief of volg ons op Facebook en Instagram.
Aanmelden voor de nieuwsbrief kan ook door een mail te sturen naar redactie@reisprofs.nl met in de onderwerpsregel van je mail ‘Aanmelden nieuwsbrief’. We voegen je dan direct toe aan onze mailinglijst.
Tips en suggesties voor een artikel? Stuur een mail naar redactie@reisprofs.nl.
Reageren kan onder dit artikel.

Madeleine van de Wouw is sinds 2001 reisjournalist. Zij is gespecialiseerd in cruises, wellness en lifestyle