Shadow

Sporthotel Achensee: herfstarrangementen en ultiem familiegeluk in Tirol

Zwembaden, klimmuren, ponyrijden, knusse babynesten, een tienerlounge, kinderdisco en professionele kinderopvang voor de kids. Wellness, ontspanning en genieten in de natuur voor de ouders. Sporthotel Achensee in het Oostenrijkse Tirol heeft alles in huis om de hele familie een heerlijke vakantie te bezorgen. Profiteer nu van een all inclusive service en aantrekkelijke herfstarrangementen.

Sporthotel Achensee helemaal op families ingesteld

Sporthotel Achensee in Tirol is een echt familieparadijs en ligt in een prachtige omgeving. © Christian Vorhofer / Sporthotel Achensee
Sporthotel Achensee in Tirol is een echt familieparadijs en ligt in een prachtige omgeving. © Christian Vorhofer / Sporthotel Achensee

Ontspannen, nieuwe dingen ontdekken en gezamenlijk nieuwe herinneringen maken zijn voor veel mensen de belangrijkste ingrediënten voor een geslaagde vakantie. Het familieparadijs Sporthotel Achensee in Tirol is zo’n plek waar dat allemaal kan, waar kleine momenten uitgroeien tot grote herinneringen. Helemaal ontspannen. Helemaal natuurlijk. Helemaal vol familiegeluk.

Familiehotel met kinderopvang

Het door een familie gerunde hotel ligt te midden van kleurrijke bossen en de fonkelende Achensee in Tirol. Het verwelkomt zijn gasten met oprechte Tiroolse hartelijkheid en een fijn aanvoelen voor wat gezinnen écht nodig hebben. Ruimte om te ravotten. Hoekjes om te knuffelen. Tijd voor avontuur – en plek voor rust. Van kruipende baby tot coole tiener, van ontspannende ouders tot actieve grootouders: in het familie- en kinderhotel Sporthotel Achensee is iedereen van harte welkom. En zodat echt iedereen zich op zijn gemak voelt, is er elke dag van 9 tot 21 uur liefdevolle kinderopvang met een afwisselend programma – afgestemd op de leeftijd, creatief en boordevol plezier.

Betoverend en verfrissend: De kleine Achensee

De natuurlijke zwemvijver wordt ook wel de 'kleine Achensee' genoemd. © Nadja Hübner / Sporthotel Achensee
De natuurlijke zwemvijver wordt ook wel de ‘kleine Achensee’ genoemd. © Nadja Hübner / Sporthotel Achensee

Midden in de hoteltuin schittert een kleine schat: een natuurlijke zwemvijver die zo prachtig is, dat hij liefdevol de ‘kleine Achensee’ wordt genoemd. Omringd door groene weides en vrolijke drukte is deze zwem-oase een echte lievelingsplek – en misschien wel de coolste speelplek in de nazomer en op warme herfstdagen. En wie het zwemmen nog moet leren, is hier ook helemaal op de juiste plek: kinderen kunnen tegen betaling zwemlessen volgen in het binnenzwembad. Zo wordt met plezier, vertrouwen en succes wordt de eerste sprong in het water een veilige en leuke ervaring.

Volop activiteiten voor kinderen

Sporthotel Achensee is echt een familieparadijs: Het aanbod aan kinderactiviteiten is echt gigantisch. Of het nu gaat om ponyrijden, een goochelacademie, kinderdisco, knutselatelier of schattenjacht – hier borrelen fantasie en kindergelach om het hardst.

Sporthotel Achensee biedt een enorm scala aan activiteiten aan voor kinderen en tieners van alle leeftijden. © Alex Gretter / Sporthotel Achensee
Sporthotel Achensee biedt een enorm scala aan activiteiten aan voor kinderen en tieners van alle leeftijden. © Alex Gretter / Sporthotel Achensee

In liefdevol begeleide groepen – van het knusse babynest tot de coole tienerlounge – wordt geknutseld, gespeeld en ontdekt. Daarbij ontstaan niet alleen mooie belevenissen, maar vaak ook nieuwe vriendschappen.

En als het buiten een keer regent in plaats van de zon schijnt? Geen probleem – binnen gaat het avontuur gewoon verder: in het ninja-parcours wordt geklommen en gebalanceerd, aan de klimwand gaat het omhoog, er wordt gespeeld aan de interactieve videowall – en in de indoor softplayzone kunnen kleine energiebommetjes zich helemaal uitleven. Een hoogtepunt voor kleine én grote snelheidsduivels is de nieuwe Carrera-racebaan – waar ouders en kinderen spannende duels uitvechten met piepende banden.

Totale ontspanning voor de ouders

Terwijl de kleintjes op drakenjacht gaan, zich uitleven op het voetbalcamp of kunstwerkjes maken van herfstschatten uit het bos, mogen mama, papa, oma of opa ook gewoon eens even helemaal niets doen. Of juist precies dat waar ze zin in hebben. Misschien ontspannen ze heerlijk in de spa of dommelen weg met een boek op een ligstoel. Eén ding is zeker: ze zullen een glimlach op hun gezicht hebben wanneer ze tijdens het avondeten luisteren naar de vrolijke verhalen van de kinderen.

Gezinsvriendelijke wellness

Kinderen kunnen in Sporthotel Achensee zwemles krijgen. Maar lekker met mama in het water spartelen is natuurlijk ook fijn. © Joanna Pietrassyk / Sporthotel Achensee
Kinderen kunnen in Sporthotel Achensee zwemles krijgen. Maar lekker met mama in het water spartelen is natuurlijk ook fijn. © Joanna Pietrassyk / Sporthotel Achensee

Het 1.200 m² grote spa van het familieparadijs Sporthotel Achensee is een ontspannen oase van welzijn – voor grote genieters én kleine waterratjes. Gezinsvriendelijk, aangenaam rustig en stijlvol ingericht, biedt het alles wat lichaam en geest laat stralen: een overdekt zwembad, gezellige sauna’s, een stoombad en heerlijke rustruimtes met panoramisch uitzicht. De wellness biedt een familiesauna, Finse sauna, een biosauna, een Romeins bad, een ijsgrot en een infrarood-sauna.

Ook kinderen zijn hier van harte welkom en mogen kennismaken met de wereld van wellness – met mini-massages, zachte feelgood-rituelen en natuurlijk veel spetterplezier.

Herfstplezier direct voor de deur

Kinderen kunnen bij Sporthotel Achensee ook buiten in de natuur spelen en sporten, zoals kennismaken met kindergolf. © Alex Gretter / Sporthotel Achensee
Kinderen kunnen bij Sporthotel Achensee ook buiten in de natuur spelen en sporten, zoals kennismaken met kindergolf. © Alex Gretter / Sporthotel Achensee

Wanneer de bergen in bonte kleuren stralen en de bladeren onder je voeten knisperen, breekt voor kleine ontdekkers en grote natuurliefhebbers de mooiste tijd van het jaar aan. Dan is het: naar buiten, de frisse lucht in! Of je nu met de draagrugzak door het bos wandelt, over panoramapaden fietst, een vrolijk boottochtje op de Achensee maakt of de paarden aait – bij Sporthotel Achensee wacht het avontuur om elke hoek.

Wie graag actief blijft, pakt een van de gratis citybikes of kinderfietsen. E-bikes, mountainbikes en aanhangers zijn tegen een kleine vergoeding beschikbaar – ideaal voor gezinsuitstapjes door de Tiroolse natuur. En het allermooiste? Alles begint direct voor de deur. Het hotel ligt direct bij Naturpark Karwendel. Gewoon beginnen met wandelen of fietsen – en genieten van de herfst op z’n allermooist.

Heerlijk verwend – de hele dag door

In het familieparadijs Sporthotel Achensee kun je de hele dag heerlijk genieten – met een goed gevoel én volop smaak. De all-inclusive verzorging combineert Tiroolse traditie met frisse ideeën uit de gezinskeuken. Regionale ingrediënten, kleurrijke buffetten, creatieve gerechten en elke dag nieuwe lekkernijen laten kleine én grote fijnproevers stralen. Voor de kleintjes is er natuurlijk een kinderbuffet met al hun favoriete gerechten, en voor de volwassenen verfijnde menu’s met een twist. In de namiddag verwennen huisgemaakte taarten, en de hele dag door zijn er alcoholvrije drankjes beschikbaar bij de drankfontein.

En het mooiste? Het heerlijke gevoel dat je nergens aan hoeft te denken. Gewoon aanschuiven, genieten – en gelukkig zijn.

Sfeervolle familiekamers en suites

Familiesuite in Sporthotel Achensee. © Hannes Dabernig / Sporthotel Achensee
Familiesuite in Sporthotel Achensee. © Hannes Dabernig / Sporthotel Achensee

De stijlvolle familiekamers en suites zijn echte feelgood-plekjes – met volop ruimte om te knuffelen, spelen, uitrusten en weg te dromen. Op aanvraag zorgen aparte slaapgedeeltes voor rustige nachten, en liefdevolle details voor dat tikkeltje extra.

Speciale herfstarrangementen voor gezinnen

Voor iedereen die in de herfst nog wat zon wil meepikken en samen wil genieten, zijn er nu extra aantrekkelijke aanbiedingen. Met het Herfsttijd-pakket van 30 augustus tot 9 november 2025 wordt de vakantie nóg mooier. Dus: koffers pakken, je lievelingsmensen meenemen – en op naar een nieuw familieavontuur!

Herfstarrangementen: (30.08.–09.11.2025)
7 nachten in een ruime familiekamer of comfortabele suite – pakket voor 2 volwassenen en 1 kind tot 5 jaar: vanaf € 2.576
Herfstspecial 5=4, 6=5, … (06.–27.09.2025 & 25.10.–01.11.2025)
Bij een verblijf vanaf 5 nachten krijgt u 1 nacht cadeau – pakket voor 2 volwassenen en 1 kind tot 5 jaar: vanaf € 1.652
Alle arrangementen zijn inclusief all-inclusive verwenservice! Bekijk alle arrangementen op de website van het hotel.

Waardeer dit artikel post

Inschrijven gratis nieuwsbrief

Privacy
Dit veld is vereist.

Mis geen bericht. Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief of volg ons op Facebook en Instagram.

Dit veld is vereist.

Aanmelden voor de nieuwsbrief kan ook door een mail te sturen naar redactie@reisprofs.nl met in de onderwerpsregel van je mail ‘Aanmelden nieuwsbrief’. We voegen je dan direct toe aan onze mailinglijst.

Tips en suggesties voor een artikel? Stuur een mail naar redactie@reisprofs.nl.

Reageren kan onder dit artikel.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.