Vakantiehuizen aanbieder Interhome gaat per direct intensief samenwerken met PR-bureau Tourism Consultancy uit Amsterdam. Tourism Consultancy is aanspreekpunt voor reisjournalisten en verantwoordelijk voor alle persreizen, die Interhome in 2015 organiseert. Het Zwitserse Interhome biedt met 34.000 huizen op 31 bestemmingen naar eigen zeggen het grootste aanbod van particuliere vakantiewoningen in Europa.
‘Ons lokale PR-beleid past beter bij de markt’ zegt Stijn Jansen, commercieel manager Interhome. ‘Voorheen liepen de perscontacten via Zwitserland. Een lokale benadering vereenvoudigt het contact en we bouwen een sterke band op met onze relaties. Bovendien is een PR-benadering vóór en dóór Nederlanders effectiever. Het medianetwerk van Tourism Consultancy, in combinatie met de kennis die het heeft van onze bedrijfscultuur, past daar perfect in.’
Het aanbod van vakantiehuizen is groot op de Nederlandse markt, dus hoe onderscheidt Interhome zich daarin? Jeroen van Wilgen, managing partner bij Tourism Consultancy: ‘wat ik bijzonder vind, is dat hun portfolio bestaat uit huizen met een capaciteit van 2 tot maar liefst 45 personen. Het bedrijf bestaat al sinds 1965. Als echte Zwitsers doen ze alles met grote precisie en toewijding. Met 200 servicekantoren op de diverse bestemmingen biedt Interhome ook lokaal topservice.’
Tourism Consultancy neemt de PR-activiteiten integraal op zich.
Mis geen bericht. Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief of volg ons op Facebook en Instagram.
Aanmelden voor de nieuwsbrief kan ook door een mail te sturen naar redactie@reisprofs.nl met in de onderwerpsregel van je mail ‘Aanmelden nieuwsbrief’. We voegen je dan direct toe aan onze mailinglijst.
Tips en suggesties voor een artikel? Stuur een mail naar redactie@reisprofs.nl.
Reageren kan onder dit artikel.
Nico van Dijk is reisjournalist sinds 2003. Hij is gespecialiseerd in wintersport en cruises.