Shadow

Geheim over de grens op de Vakantiebeurs

geheimEmsland-Cafe Idylle-Surwold_kleinGeheim over de grens’, een slogan die ook na 11 jaar nog steeds nieuwsgierig maakt, omdat er elk jaar weer nieuwe geheimen te ontdekken zijn. Achter Geheim over de grens gaan de Grafschaft Bentheim, het Münsterland, het Osnabrücker Land, en het Emsland schuil. De grensregio is samen met het Tecklenburger Land, de steden Münster en Osnabrück, de luchthaven Münster-Osnabrück en de Landesgartenschau Papenburg 2014 vertegenwoordigd op de Vakantiebeurs in Utrecht.
Reisjournalisten en redacteuren zijn van harte welkom om op de vakdag, dinsdag 14 januari, in hal 9 (09.D.034) persoonlijk kennis te komen maken en de mogelijkheden van een persreis of een andere vorm van samenwerking te bespreken.

Waardeer dit artikel post

Inschrijven gratis nieuwsbrief

Privacy
Dit veld is vereist.

Mis geen bericht. Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief of volg ons op Facebook en Instagram.

Dit veld is vereist.

Aanmelden voor de nieuwsbrief kan ook door een mail te sturen naar redactie@reisprofs.nl met in de onderwerpsregel van je mail ‘Aanmelden nieuwsbrief’. We voegen je dan direct toe aan onze mailinglijst.

Tips en suggesties voor een artikel? Stuur een mail naar redactie@reisprofs.nl.

Reageren kan onder dit artikel.