
Zo af en toen brengen we op Reisprofs superaanbiedingen waarvan we denken dat je ze niet mag missen. Deze week selecteerden we een aantal vakantieparken die leuke acties hebben.
Openingsaanbod Center Parcs Village Nature Parijs
Op 11 augustus opent Center Parcs een uniek park vlakbij Disneyland Parijs met 5 werelden vol activiteiten en accommodaties voor een vakantie in een totaal andere omgeving. Ontdek als eerste Villages Nature Paris! – Een unieke samenwerking tussen Center Parcs en Disneyland Parijs
Wat maakt Villages Nature Paris zo uniek?
- Een groene bestemming in het midden van de natuur
- Onbeperkt toegang tot de 5 werelden en veel sport- en spelactiviteiten midden in de natuur
- Animatie, familieworkshops, shows en andere activiteiten inbegrepen bij je verblijf
- Aqualagon, een uitzonderlijk zwemparadijs in Europa met een buitenbad van 30°
- Ontdek de boerderijwereld: dieren, moestuinen, serres en stallen.
Watervallen in Hof van Saksen
Vanaf 1 september 2017 ervaar en beleef je diepe oceanen, meeslepende rivieren en indrukwekkende watervallen naar het resort Hof van Saksen! De drie nieuwe spectaculaire waterglijbanen geven een buitengewone sensatie die je natuurlijk niet mag missen. Zet je schrap voor een spetterende ontdekkingsreis!
Met deze nieuwe glijbanen zullen we ook de gezinnen met de oudere kinderen (tieners) aanspreken. Zo heeft dit resort iedereen, jong en oud, iets te bieden. Maar voor het zover is, is er in de zomervakantie natuurlijk ook nog genoeg te beleven op Hof van Saksen met alle faciliteiten die dit Resort heeft.
Superzomer bij Pierre et Vacances
Nog geen zomervakantie geboekt? Wees dan snel boek een vakantie aan zee met aankomst in juli en augustus met korting tot wel 40 procent. En snel zijn is echt nodig want deze actie loopt tot en met 21 juni.
Mis geen bericht. Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief of volg ons op Facebook en Instagram.
Aanmelden voor de nieuwsbrief kan ook door een mail te sturen naar redactie@reisprofs.nl met in de onderwerpsregel van je mail ‘Aanmelden nieuwsbrief’. We voegen je dan direct toe aan onze mailinglijst.
Tips en suggesties voor een artikel? Stuur een mail naar redactie@reisprofs.nl.
Reageren kan onder dit artikel.

Madeleine van de Wouw is sinds 2001 reisjournalist. Zij is gespecialiseerd in cruises, wellness en lifestyle