Als in de herfst het milde zonnetje haar stralen laat schitteren op de Fuschlsee en de natuur haar mooiste kleuren laat zien, is het tijd meer dan ooit genieten in Ebner’s Waldhof. Dit feelgoodhotel aan de Fuschlsee in de Oostenrijkse Salzkammergut geeft je in een ommezien het gevoel dat je thuis komt.

De familie Ebner weet wat gasten willen: genieten, verwend worden en in de herfst een time-out nemen. En dat kan hier volop. Het hotel ligt pal aan de Fuschlsee, niet ver van keizerstad Bad Ischgl, een van de culturele hoofdsteden in 2024. In het najaar kun je nog heerlijk vanaf het privéstrand van het 4 sterren superior hotel Ebner’s Waldhof een duik nemen in het nog warme water van het meer. Of pak een roeiboot, kayak of supplank en ga lekker ontspannen het water op. Maar ook in de prachtige tuin, met onbelemmerd uitzicht over het meer, kun je in de herfst helemaal tot rust komen en genieten.

Beleef een zen-gevoel in de Waldhof-spa
Klik op een afbeelding voor een vergroting



Ook binnen is een zen-gevoel nooit ver weg, zeker niet in de Waldhof-spa. Haal eindelijk diep adem, zink weg in het warme water van een kruidenbad, geniet van aromatische saunaopgietingen en vooral: een ongekende rust. Diepe ontspanning kun je ook ervaren tijdens individuele massages en superieure behandelingen, waarbij zoveel mogelijk gebruik gemaakt wordt van kruiden uit de eigen tuin. Of geniet gewoon lekker van aangenaam warm water in de binnen- en buitenzwembaden.
Wandelen, fietsen of nordic walken
Klik op een afbeelding voor een vergroting



Wil je lekker buiten genieten van al het moois dat de herfst biedt? Ga dan op pad met de gidsen van het hotel Samen met hen kun je wandelen, biken of nordic walken. Ook golfers zitten hier gebeiteld. Ebner’s Waldhof heeft een eigen 9-holesbaan, waar je wellicht het mooiste uitzicht van het hele Salzkammergut hebt over het glinsterende meer, de herfstige weiden, de bossen en de bergen. En er zijn nog meer golfbanen in de regio.

Fijnproevers weten dat Ebner´s Waldhof een uitstekend gastronomisch adres is. Op een korte loopafstand van het hotel ligt het bergrestaurant Waldhof Alm. Klimmers, wandelaars, fietsers en golfers genieten hier samen van de gezellige sfeer.
Kijk voor herfstarrangementen, kamerprijzen en meer informatie even op de site van Ebner’s Waldhof am Fuschlsee. Lees ook waarom Ebner’s Waldhof in de lente zo’n fijne bestemming is.
Lees ook:
Mis geen bericht. Meld je aan voor onze gratis nieuwsbrief of volg ons op Facebook en Instagram.
Aanmelden voor de nieuwsbrief kan ook door een mail te sturen naar redactie@reisprofs.nl met in de onderwerpsregel van je mail ‘Aanmelden nieuwsbrief’. We voegen je dan direct toe aan onze mailinglijst.
Tips en suggesties voor een artikel? Stuur een mail naar redactie@reisprofs.nl.
Reageren kan onder dit artikel.
Nico van Dijk is reisjournalist sinds 2003. Hij is gespecialiseerd in wintersport en cruises.